AHEKON-2018 KONGRESİ’NE KAYIT + 3 GECE TİTANİC LARA OTEL’DE KONAKLAMA + TRANSFER’DEN OLUŞAN ÜCRETSİZ KONGRE KATILIM BURSU KAZANAN ÜYEMİZ KİM?

AHEKON-2018 KONGRESİ’NE KAYIT + 3 GECE TİTANİC LARA OTEL’DE KONAKLAMA + TRANSFER’DEN OLUŞAN ÜCRETSİZ KONGRE KATILIM BURSU KAZANAN ÜYEMİZ KİM?

AHEKON-2018 KONGRESİ'NE KAYIT + 3 GECE TİTANİC LARA OTEL'DE KONAKLAMA +
TRANSFER'DEN OLUŞAN ÜCRETSİZ KONGRE KATILIM BURSU KAZANAN ÜYEMİZ KİM?

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 1 Kasım 2018 Perşembe günü Uzm. Dr. Murat ÇEVİK'in sunuculuğunda; Prof. Dr. Kerim GÜLER'in anlatımıyla "HİPERTANSİYONDA 2018 KILAVUZU" başlıklı Canlı Konferans gerçekleştirildi. Canlı Konferans sırasında ekrana gelen dikkate dayalı soruya en hızlı doğru yanıtı veren Bursa Hasanağa 22 Nolu Kızılcıklı ASM'den Dr. Özkan ERTÜRK AHEKON-2018 KONGRESİ'ne Kayıt + 3 Gece Titanic Lara Otel'de Konaklama + Transfer'den oluşan ücretsiz kongre katılım bursu kazandı.

Kazanan üyemizi kutluyoruz...

AHEF AKADEMİ'de 21 Kasım 2018 tarihine kadar gerçekleştirilecek her bir Canlı Konferans sırasında sorulacak olan soruya en hızlı doğru yanıtı vererek siz de kongre bursu kazanabilirsiniz.

AHEF AKADEMİ'nin bilimsel ve sosyal aktivitelerine katılabilmek için lütfen üye olunuz.

AHEF AKADEMİ'ye www.ahefakademi.org adresinin üst tarafında bulunan "Üye Ol" butonunu tıklayarak ulaşacağınız sayfadan üyelik formunu doldurarak ÜCRETSİZ üye olup giriş yapabilirsiniz.

www.ahefakademi.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Video
 Canlı Konferans